Nr katalogowy: 147

S. ZĄTKIEWICZ? (XIX w.)

Nr katalogowy: 147

Na polowaniu, 1898

olej, płótno dublowane; 69 x 102 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Zątkiewicz/ 898
(sygnatura wtórnie wzmacniana)