Nr katalogowy: 157

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 157

Ecce Homo, 1783

olej, płótno dublowane; 68 x 56 cm;
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783
oraz dopiskiem: odnowiony r. 1889.