Nr katalogowy: 141

Stanisława CENTNERSZWEROWA (1889-1943)

Nr katalogowy: 141

Pejzaż, 1927

olej, tektura; 34,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Cent / 1927