Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

128
W Tatrach olej, płótno; 66 x 81 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Karszniewicz
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Władysław SERAFIN (1905-1988)

129
Pejzaż nadbrzeżny, przed 1939 olej, płótno; 50 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

130
Dama z papugą olej, płótno; 56 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Bakalowitz
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

131
Portret damy w kapeluszu, 1924 olej, tektura; 55,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: a.karpiński / Kraków V 1924 r.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

132
Kobieta w ogrodzie, 1919 olej, tektura; 98 x 68 cm;
sygn. i dat. l. g.: -1919- J Malczewski
Cena wywoławcza. 290 000 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)

133
Biały Dunajec olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Tad. SPRUSIAK
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

134
Pejzaż z dziećmi z czerwoną parasolką, ok. 1970 olej, płótno; 72 x 82,5 cm;
sygn. p. d: T. ROMAN
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

135
Kwitnąca jabłoń olej, tektura; 39,5 x 29 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek / Kraków
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Rajmund KANELBA (1897-1960)

136
Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932 olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Kanelba;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

137
Cynie w wazonie, ok. 1930 olej, tektura; 59 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza. 9 300 zł

Irena WEISS-ANERI (1888-1891)

138
Widok z okna - Kalwaria, ok. 1960 olej, tektura; 47 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

139
Kwitnące jabłonie, 1943 olej, tektura; 35 x 49,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Bratkowski / Wieliczka 943
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

140
Róże i jabłko olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński;
Cena wywoławcza. 19 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł

Walerian KASPRZYK (1912-1992)

141
Chwila zadumy, ok. 1960 olej, płyta; 95 x 106,5 cm
Dołączone potwierdzenia autentyczności z 1993 r.
Kingi Kasprzyk-Cetnarowicz, córki artysty.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

142
Martwa natura we wnętrzu olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

143
W salonie olej, tektura; 17,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

144
Akt kobiety z rudymi włosami olej, płótno dublowane, 72 x 59 cm;
Cena wywoławcza. 200 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

145
Wyjazd na polowanie olej, płótno, 36,5 x 70 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

146
Głowa konia - kasztan, 1948 olej, tektura; 36,5 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1948;
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 800 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

147
Głowa konia - siwek, 1948 olej, tektura; 37,8 x 30 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

148
Ulubiony piesek, 1928 olej, tektura; 49 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann / 1928;-
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

149
Targ na Kresach, 1900 olej, płótno; 75,5 x 126 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. B. SIESTREŃCEWICZ./ 1900.
Cena wywoławcza. 150 000 zł
Cena oferowana 125 000 zł

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

150
Łódź rybacka, 1937 olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. i dat. p. g.: G. Mendoly / -1937-
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

151
Rybacka chata olej, tektura; 18 x 23,5 cm;
sygn. p. g.: G. Mendoly
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

152
Motyw z Capri olej, tektura; 48,7 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Mojżesz KISLING (1891-1953)

153
Bażant olej, płótno; 39 x 55 cm;
sygn. l. d.: Kisling
Cena wywoławcza. 87 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856 -1942)

154
Bitwa pod Berezyną - fragment panoramy olej, płótno wym. 172 x 250 cm
Cena wywoławcza. 110 000 zł

A. ROSSI (XIX w.)

155
Portret młodej damy - miniatura gwasz, kość; 17 x 13 cm;
sygn. z prawej strony: A. Rossi.
Cena wywoławcza. 4 200 zł
Cena oferowana 4 000 zł

LAMY (XIX/XX w.)

156
Napoleon Bonaparte - miniatura gwasz, kość; 6,4 x 4,7 cm (w świetle oprawy - owal);
sygn. z prawej: Lamy
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Adolf PICHLER (1835-1905)

157
Portret dziecka, 1873 olej, płótno; 52 x 39,5 cm (wymiar owalu);
sygn. monogramem z lewej strony: AP
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

158
Szach!, mat!, 1902 olej, płótno; 91 x 122 cm;
sygn. u dołu: J. C. Moniuszko A. D. 1902.
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł

Prymus MILEWSKI (1822-1890)

159
Przed balem - portret panny Bukowskiej olej, płótno dublowane; 81 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: P. Milewski
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.

160
W górach olej, płótno dublowane, 41 x 53 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

161
Bad Karlsbrunn (Karlova Studánka) olej, płótno;
37,5 x 47,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 900 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

162
Sprzedawca drobiu olej, płótno dublowane; 61 x 46 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan Jacob SPOHLER (1811-1866)

163
Pejzaż zimowy, ok. 1860 olej, deska; 18 x 24 cm;
sygn. l. d.: J.J. Spohler
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Johann Wilhelm JANKOWSKI (ok. 1825-1870)

164
Pejzaż olej, płótno dublowane; 44,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: JWJankowski
Cena wywoławcza. 6 700 zł

Jean-Baptiste PILLEMENT (Lyon 1728-1808 Lyon)

165
Chaty nad brzegiem wody, z podróżnym na ośle i wspartym na kiju starcem na pierwszym planie olej, płótno dublowane, 61 x 77 cm;
Cena wywoławcza. 400 000 zł

201
Putto - wspornik drewno lipowe, polichromowane, złocone, wys. 78 cm;
Małopolska?, 2 poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

202
Madonna z Dzieciątkiem drewno, polichromowane, lakierowane;
drążona od tyłu, wys. 78 cm;
Małopolska?, 2 poł. XV w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

203
Matka Boska z Dzieciątkiem drewno lipowe, pierwotnie polichromowane,
wys. 165 cm. Wrocław (?), ok. 1470-80.
Cena wywoławcza. 80 000 zł
Cena sprzedaży 80 000 zł

Henryk KOSSOWSKI (1855-1921)

204
La Récompense kompozycja metali, wys. 87 cm.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

M. FAEHNRICH (XIX/XX w.)

205
Skrzypek - trubadur brąz patynowany, kamienna podstawa,
wys. całkowita: 46 cm; sygn.: M. Faehnrich / fec. 09
Niemcy?, 1909
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Hans MÜLLER (1873-1937)

206
Chrystus na kwadratowej, marmurowej podstawie;
sygn. u dołu z tyłu: H. Mu¨ller
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jacques ( Jacobo) BOUSSEAU (1681-1740)-według

207
Odyseusz napinający łuk, powtórzenie z końca XIX w. brąz patynowany, wys. 36 cm,
sygn. na podstawie: J. Bousseau
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Paweł KOWALCZEWSKI (1865-1910)

208
Rybak brąz, postument marmurowy;
wys. całkowita 24,5 cm;
sygn. u dołu na podstawie: P. Kowalczewski
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Antoni POPIEL (1865-1910)

209
Adam Mickiewicz brąz polerowany, podstawa biały marmur,
wys. całkowita 20 cm;
sygn. na podstawie rzeźby: A. Popiel
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Feliks ROBAKOWSKI - ROBAK (1896-1980)

210
Józef Piłsudski - płaskorzeźba brąz patynowany, drewno;
32,5 x 31,3 cm (płaskorzeźba);
Polska, 1928.
Cena wywoławcza. 1 200 zł