Nr katalogowy: 136

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 136

Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932

olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Kanelba;