Nr katalogowy: 159

Prymus MILEWSKI (1822-1890)

Nr katalogowy: 159

Przed balem - portret panny Bukowskiej

olej, płótno dublowane; 81 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: P. Milewski