Nr katalogowy: 158

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 158

Szach!, mat!, 1902

olej, płótno; 91 x 122 cm;
sygn. u dołu: J. C. Moniuszko A. D. 1902.
Cena oferowana 7 000 zł