Nr katalogowy: 155

A. ROSSI (XIX w.)

Nr katalogowy: 155

Portret młodej damy - miniatura

gwasz, kość; 17 x 13 cm;
sygn. z prawej strony: A. Rossi.
Cena oferowana 4 000 zł