Nr katalogowy: 147

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 147

Głowa konia - siwek, 1948

olej, tektura; 37,8 x 30 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena sprzedaży 6 500 zł