Nr katalogowy: 142

Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA (1886-1971)

Nr katalogowy: 142

Martwa natura we wnętrzu

olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Zofia Albinowska