Nr katalogowy: 165

Jean-Baptiste PILLEMENT (Lyon 1728-1808 Lyon)

Nr katalogowy: 165

Chaty nad brzegiem wody, z podróżnym na ośle i wspartym na kiju starcem na pierwszym planie

olej, płótno dublowane, 61 x 77 cm;