Nr katalogowy: 205

M. FAEHNRICH (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 205

Skrzypek - trubadur

brąz patynowany, kamienna podstawa,
wys. całkowita: 46 cm; sygn.: M. Faehnrich / fec. 09
Niemcy?, 1909