Nr katalogowy: 146

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 146

Głowa konia - kasztan, 1948

olej, tektura; 36,5 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1948;
Cena oferowana 3 800 zł