Nr katalogowy: 156

LAMY (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 156

Napoleon Bonaparte - miniatura

gwasz, kość; 6,4 x 4,7 cm (w świetle oprawy - owal);
sygn. z prawej: Lamy