Nr katalogowy: 137

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 137

Cynie w wazonie, ok. 1930

olej, tektura; 59 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Ign. Pieńkowski