Nr katalogowy: 164

Johann Wilhelm JANKOWSKI (ok. 1825-1870)

Nr katalogowy: 164

Pejzaż

olej, płótno dublowane; 44,5 x 60,5 cm;
sygn. l. d.: JWJankowski