Nr katalogowy: 148

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 148

Ulubiony piesek, 1928

olej, tektura; 49 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofmann / 1928;-