Nr katalogowy: 161

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 161

Bad Karlsbrunn (Karlova Studánka)

olej, płótno;
37,5 x 47,5 cm;
Cena oferowana 1 900 zł