Eugenio CARMI (ur. 1920)

319
Kompozycja, 1988 technika własna, papier; 62 x 47 cm (wymiar kompozycji);
sygn. u dołu ołówkiem: 141/350 Carmi 88
Cena wywoławcza. 1 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

320
Kompozycja czerwona, 1972 litografia barwna, papier; 26,5 x 44 cm (wymiar kompozycji),
33 x 49,7 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 700 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

321
Zestaw 2 prac we wspólnej oprawie: 1. Seigfried
2. Der Rosenkavalier
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

322
Leda apres le peche inkografia, papier; 55 x 62,5 cm (wymiar arkusza);
47 x 56 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

323
Autoportret, 1941 węgiel, papier; 20,9 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1941/ STEFAN Ż.
Cena wywoławcza. 3 400 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

324
Podwórze ołówek, papier; 20,5 x 27,5 cm w (świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: JModzelewski
Cena wywoławcza. 650 zł
Cena oferowana 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

325
Autoportret w pracowni, 1931 ołówek, papier; 33,5 x 18 cm;
sygn. i dat. l. d.: ŻECHOWSKI 3.1.1931
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

326
Postać, 1999 technika własna, papier; 29 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Beksiński 99
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Mirosław BAŁKA (ur. 1958)

327
Bez tytułu - Kompozycja podwójna, 1994 technika własna, papier; 39 x 58 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

328
Na krześle, 1956 piórko, tusz, papier milimetrowy;
56,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 8 000 zł

401
Krocząca postać,1999 technika własna, akwarela, papier; 29 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: Beksiński’ 99
Cena wywoławcza. 9 000 zł

402
Postacie, 1996 pastel, papier; 30,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jarosław/Modzelewski/ 1996
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

403
Głowy, 1993 pastel, papier; 41,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stasys 93
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Józef WILKOŃ (ur. 1930)

404
Trąba słoniowa pastel, papier czarny; 45 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Wilkoń
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

405
Portret kobiety akwarela, kredka, papier naklejony na tekturę; 21,2 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: TRudowicz
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

406
Macierzyństwo - Madonna z Dzieciątkiem? akwarela, kredka, papier; 13,8 x 9,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T.Rudowicz
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

407
Mamuśka S., 1997 akwarela, papier;
59,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

408
Małpa - Projekt do „Przygody Sindbada Żeglarza”? ołówek, tusz, piórko, tempera,
karton; 23 x 16,3 cm.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

409
Projekt maski Michela ołówek, piórko, tusz, tempera,
karton; 23, 8 x 18 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

410
Zezowaty wąsacz - Projekt kostiumu do przedstawienia ołówek, piórko, tusz, tempera,
karton; 23,8 x 16,5 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

411
Twarz mężczyzny w monoklu - Projekt kostiumu do przedstawienia ołówek, piórko, tusz, tempera,
karton; 22,9 x 16,4 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

412
Błazen - Projekt kostiumu do przedstawienia ołówek, piórko, tusz, tempera, karton; 22,8 x 16,3 cm;
napis p. g.: błazen (ołówkiem).
Cena wywoławcza. 1 500 zł

413
Żołnierz - Projekt kostiumu do przedstawienia ołówek, piórko, tusz, tempera,
karton; 22,6 x 16 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

414
Rudy dowódca - Projekt kostiumu do przedstawienia ołówek, piórko, tusz, tempera,
karton; 23 x 16,2 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

415
Postać I - Projekt kostiumu do przedstawienia „Dom na granicy”, 1979 ołówek, piórko, tusz, tempera, karton; 22,9 x 16,2 cm
na odwrocie napis: Dom na granicy (długopisem).
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973)

416
Metro, 2012 olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: CZAJ / KOW / SKI / 2012
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Zenon KORYTOWSKI (ur. 1935)

417
Kompozycja abstrakcyjna, 1961 olej, płótno (struktura reliefowa zaprawy); 60 x 73 cm
sygn. i dat. p. g.: Z.KORYTOWSKI / 961
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

418
Kompozycja gwasz, papier naklejony na płytę; 16,5 x 16,5 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: H.Stażewski
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

419
Tryptyk ekspresjonistyczny olej, płótno naklejone na płytę; 109,5 x 59,5 (wymiary części bocznych),
110 x 121 cm (wymiar części środkowej);
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (2012-2007)

420
Putto, 1979 olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. g.: E. Markowski, dat. p. g.: Warszawa 1979
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

421
Pejzaż, po 2000 olej, płótno; 65,5 x 92 cm
sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

422
Ostatnia Wieczerza [Maria Magdalena obmywająca stopy Chrystusowi - tytuł z odwrocia obrazu], 1947 tempera, deska;
31,5 x 72 cm (w autorskiej listwie ramowej);
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Alexei NOVIKOV (ur. 1931)

423
Wiosna, 1989 olej, płótno; 51 x 65 cm;
sygn. i dat. monogramem wiązanym p. d.: AN89 r.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

424
Zwierzęca geometria, 2013 akryl, płyta;
50 x 50 cm.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Igor Alexejevitch NOVIKOV (ur. 1961)

425
Drabina Jakubowa, 1990 olej, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. i dat. monogramem wiązanym p. d.: 90 r/ AN I.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Kazimierz WILK (ur. 1957)

426
Martwa natura z jabłkami, dzbanem i wachlarzem olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: K.WILK
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Ryszard SKUPIN (1930-2005)

427
Pejzaż olej, płótno; 60 x 74 cm.
Na odwrocie napis autorski: Ryszard SKUPIN / POZNAŃ/ POLAND/
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Józef PANFIL (ur.1958)

428
Martwa natura z chlebem i porami olej, płótno; 40 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: PANFIL
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Andrzej SADOWSKI (ur. 1946)

429
Wenecja - widok na wieżę kościoła San Maurizio, 1993 akryl, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. w obrębie kompozycji p. d.: A.A. SADOWSKI 1993
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

430
Odpalanie, 2014 olej, płótno; 76 x 76,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki 2014 r./ „Odpalanie”
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

431
Bez tytułu, 2012 olej, płótno; 115 x 115 cm
sygn. dwukrotnie na odwrocie: Ziemowit Fincek, dat. 2012 oraz napis prof. Piotr Błażejewski
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Mariusz MIERZEJEWSKI (ur. 1981)

432
Andy, 2012 akryl, płótno; 90 x 90 cm.
Napis na odwrocie: „Andy”/ 100/ 10/ MARIUSZ MIERZEJEWSKI/ 2012 r.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

433
Trudny dialog, 1993 olej, akryl, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: ABAKO'93.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)

434
Akt na krześle, 2014 olej, płótno; 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: KaDee
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Paweł PORADA (ur. 1985)

435
Muzyk, 2014 olej, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Paweł Porada / ~ 2014 ~ (ołówek)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

436
W drzwiach łazienki II, 1999 olej, sklejka, 60 x 30 cm; sygn. u dołu: L. Polcyn 1999;
opisany p. d.: W drzwiach łazienki II
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

501
Owieczka kamień, metal; wys. 31 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

502
Para ibisów brąz patynowany, drewno złocone; wymiar ok.: 6,5 x 11,5 x 5 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł