709
Taca z dekoracją secesyjną stop cynowy verit cechowany,
Warszawa, Towarzystwo Akcyjne
Norblin, Buch, Werner, ok. 1915
Cena wywoławcza. 1 900 zł

710
Żardiniera plater nie sygnowany, szkło;
wys. 22,5 cm, szer. 38,5 cm, głęb. 25 cm.
Niemcy ?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

711
Solniczka srebro próby 12, waga 77 g.
Niemcy?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

712
Solniczka srebro próby 3 cechowane, waga 81 g.
Włochy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

713
Solniczka srebro próby 12 cechowane, waga 55 g.
Niemcy ?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

714
Łopatka srebro z literą datującą G (1761-76);
dł. 38,3 cm, szer. 10 cm;
Wrocław, złotnik Jos. Gottl. Lederhose, 1761-76
Cena wywoławcza. 5 500 zł

715
Rondelek z pokrywką srebro próby 1 cechowane, waga 240 g.
Francja, 1798-1809
Cena wywoławcza. 3 600 zł

716
Cukiernica srebro próby 1 cechowane, waga 554 g.
Paryż, firma Gombert et Bibollet, 1913-24
Cena wywoławcza. 3 200 zł

717
Zestaw toaletowy szkło, srebro próby 12 cechowane
Warszawa, złotnik Maciej Nowakowski,
ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

718
Cukiernica z nakrywką srebro próby 1 cechowane, waga 508 g.
Paryż, złotnik Edmond Tetard, 1880-1903
Cena wywoławcza. 2 500 zł

719
Para kabaretów do przypraw srebro próby 1 cechowane,
Paryż, Etienne-Auguste Courtois, 1838 -1847
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

720
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 12 cechowane, waga 458 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł

721
Taca ośmioboczna srebro próby 3 cechowane, Wiedeń,
wytwórnia Emanuela Goldberga (czynna 1886- 1912),
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

722
Cukiernica skrzynkowa wnętrze złocone; srebro próby 12,
waga 303 g. Niemcy, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

723
Patera srebro próby 3 cechowane, waga 302 g.
Wiedeń, Gold und Silberwarenfabrik Frank Bruder;
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

724
Kaganek srebro próby 12 cechowane, waga 120 g.
Europa Środkowa, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

725
Para świeczników srebro próby 84 cechowane, waga 466 g.
Warszawa, firma z Jana Pogorzelskiego, 1874.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

726
Komplet sztućców do przystawek na 12 osób (36 sztuk) srebro złocone próby 3 cechowane, waga 2124 g.
Wiedeń, wytwórnia sreber J. C. Klinkoscha,
4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

727
Cukiernica srebro próby 84 cechowane, waga 242 g.
Moskwa, 1908-1926
Cena wywoławcza. 2 600 zł

728
Koszyk srebro próby 13 cechowane, waga 608 g.
Austro-Węgry ?, po połowie XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

729
Karafka srebro próby 800 cechowane, szkło;
Włochy, Alessandria, firma A. Cesa S.C., lata 50. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

730
Żardiniera srebro próby 800 cechowane, waga 1367 g.
Frankfurt n/Menem, Silberwaarenfabrik Lazarus
Posen Wwe (czynna 1869- 1938), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

731
Kandelabr czteroramienny, pięcioświecowy srebro próby 835 cechowane, waga 1091 g.
Niemcy, Berlin, wytwórnia Gustava Memmerta ?,
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

732
Tacka srebro próby 1 cechowane, waga 581 g.
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

733
Komplet do kawy srebro cechowane, waga 684 g.
Sztokholm, wytwórnia sreber C. G. Hallberg,
1946 i 1947
Cena wywoławcza. 2 300 zł

734
Koszyczek z pałąkiem srebro próby 13 cechowane, waga 171 g.
Wiedeń, 1827
Cena wywoławcza. 3 000 zł

735
Taca owalna srebro cechowane głową Minerwy;
Francja, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

736
Kielich mszalny neobarokowy srebro częściowo złocone, waga 483 g
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w .
Cena wywoławcza. 5 000 zł

737
Monstrancja późnobarokowa srebro częściowo złocone cechowane, waga 589 g.
Europa Zachodnia 1 poł. XVIII w. i XIX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

801
Brosza złota złoto pr.585, oprawa kamieni - cienka warstwa platyny,
masa całkowita 6.790g
Cena wywoławcza. 3 800 zł

802
Brosza złota złoto pr. 585, masa całkowita 7.420 g
Cena wywoławcza. 2 600 zł

803
Naszyjnik złoty złoto pr.ok.500, masa całkowita 21.380 g
Cena wywoławcza. 4 500 zł

804
Wisior złoty złoto 18 ct, masa całkowita wyrobu 13.170 g
Cena wywoławcza. 10 000 zł

805
Kolczyki złote złoto pr.585, oprawa kamieni - srebro,
masa całkowita 3.600 g
Cena wywoławcza. 31 000 zł

806
Brosza platynowa platyna, masa całkowita 20.820 g
Cena wywoławcza. 14 000 zł

807
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa całkowita 2.230 g
Cena wywoławcza. 21 000 zł

808
Bransoletka złota złoto pr.585, masa całkowita 35.350 g
Cena wywoławcza. 8 300 zł

809
Medalion złoty złoto pr. 585, masa całkowita 14.000 g
Cena wywoławcza. 2 600 zł

810
Brosza złota złoto pr. 585, masa całkowita 6.200 g
Cena wywoławcza. 3 200 zł

811
Brosza - kamea oprawa złoto pr. 0,585, masa całkowita 34,200 g
Cena wywoławcza. 7 000 zł

812
Pierścionek złoty złoto pr.ok.0.750, masa całkowita 6.690 g
Cena wywoławcza. 38 000 zł

813
Broszka z brylantami złoto 18 ct, masa całkowita 1.700 g
Cena wywoławcza. 11 500 zł
Cena oferowana 8 400 zł

814
Zegarek damski, naręczny złoto pr. 585, pasek skórzany,
Szwajcaria, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

815
Laska z monogramem „GD” drewno, lakier, srebro pr. 800, stal, dł. 92 cm,
Niemcy, Pforzheim, firma Robert Kraft
Metallwarenfabrik, ok. 1925.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

816
Nóż do papieru, secesyjny srebro pr. 800, kość; dł. 27,8 cm;
Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena oferowana 500 zł

817
Brzytwa w firmowym etui Niemcy, Solingen, firma Otto Busch (czynna od 1909),
lata 30/40. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

818
Tłok pieczętny do pieczęci suchych żeliwo, mosiądz, stal, drewno;
wys. 5 cm, szer. 6,4 cm, głęb. 9 cm.
Polska, Kraków, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

819
Ramka owalna, złocona drewno lipowe, złocone na pulment;
wys. 45 cm, szer. 31,6 cm, głęb. 7 cm.
Polska?; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł