Georg MAJEWICZ (1897-1965)

121
Morze olej, płótno; 71 x 101 cm;
sygn. p. d.: G. Majewicz
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Gustaw de BREAŃSKI (ok. 1856-1898)

122
Motyw nadmorski olej, płótno; 41 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: Gustaw de Breański
Cena wywoławcza. 5 900 zł

Rudolf PRIEBE (1889 - przed 1956)

123
Łodzie rybackie olej, sklejka; 44,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Priebe
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

124
Wydma, lata 30. XX w. olej, płótno naklejone na tekturę,
33,2 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

125
Most Westchnień - Ponte dei Sospiri olej, tektura; 50 x 35 cm;
Na odwrocie napis autorski: S. KAMOCKI
Cena wywoławcza. 14 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

126
Harenda - Zakopane olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

127
Dworek administratora w Nakryszkach (Nowogródzkie), lata 30. XX w. olej, płótno; 74,5 x 101,5 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: Dworek
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

128
Jesienny pejzaż olej, sklejka; 12,2 x 21 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI
Cena wywoławcza. 60 000 zł
Cena sprzedaży 77 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

129
Ogród, ok. 1930 olej, tektura; 33 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

130
Dworek olej, tektura; 17,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł

Ignacy BIENIEK (1925-1993)

131
Letni dzień olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygn. p. d.: Ign. Bieniek
Cena wywoławcza. 2 600 zł

132
Widok z pracowni, 1976 olej, tektura, 50 x 33,5 cm;
sygn: l. d.: Aneri 1976
Cena wywoławcza. 10 000 zł

133
Pejzaż, ok. 1918 olej, płótno; 64,5 x 48 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

134
Scena z cyrku olej, papier naklejony na płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza. 19 000 zł
Cena oferowana 17 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

135
Pejzaż z zakolem rzeki olej, płótno; 45,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: W. Terlikowski
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

136
Martwa natura olej, sklejka, 60,8 x 48,5 cm;
dedykacja autorska p. g. oraz sygnatura: T. Cybulski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

137
Kwiaty olej, tektura; 76 x 57,5 cm;
Na odwrocie napis: Cybulski „ Kwiaty”
/ Wystawa Sztuk Pięknych / Kraków 1932
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

138
Martwa natura z winogronami olej, sklejka; 49 x 49 cm;
sygn. l. d.: Jabłoński
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

139
Portret kobiety z kwiatami olej, płótno; 62 x 53 cm;
sygn. l. d.: MJabłoński
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

140
Kwiaty w wazonie, 1973 olej, tektura; 34,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza. 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 600 zł

Mojżesz KISLING (1891-1953)

141
Bażant olej, płótno; 39 x 55 cm;
sygn. l. d.: Kisling
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

142
Portret starszej pani, 1963 olej, płyta; 48 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1963
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

143
Motyw arabski, 1927 olej, płótno; 65,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Laszenko / 1927
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)

144
Marzenie, 1928 olej, tektura; 22 x 35,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Chorembalski / 1928 r.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Karol LARISCH (1902-1935)

145
Widok na fabrykę olej, płótno; 31 x 40 cm.
Na odwrocie nalepka z Instytutu Propagandy Sztuki
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Albin AMELIN (1902-1975)

146
Pod parasolami olej, płyta; 33 x 44 cm;
sygn. p. d.: Amelin
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

147
Napad wilków, lata 70. XX w. olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Krzyżak
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Ludwik MISKY (1884-1938)

148
Konie olej, płótno naklejone na tekturę; 25,3 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: LMISKY
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

149
Wyjazd na polowanie olej, płótno, 36,5 x 70 cm;
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

150
Pod Stoczkiem olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza. 55 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł

Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)

151
Na łące olej, płótno; 61 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: K. Żelech
Cena wywoławcza. 8 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

152
Góral z kozami, 1947 olej, płótno; 64 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Potrzebowski / 1947.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

153
Praczki, 1946 olej, tektura; 52 x 40 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krawczyk / 1946
Cena wywoławcza. 12 500 zł

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

154
Kobieta z Bronowic, ok. 1910 olej, deska parkietowana; 72 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: Włodzimierz Tetmajer (częściowo przetarta)
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Emil LINDEMAN (1864 - ok. 1945)

155
Róże olej, płótno; 52 x 72 cm;
sygn. p. d.: Emil Lindeman
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Andrzej JURKIEWICZ (1907-1967)

156
Kwiaty w dzbanku olej, karton; 47,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: Jurkiewicz
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Kees VAN DER LAAN (1903-1983)

157
Martwa natura z kwiatami i jabłkiem olej, płótno; 65,5 x 56 cm;
sygn. p. d.: d. van Kees
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Carl MOLL (1861-1945)

158
Martwa natura z kwiatami olej, płótno; 61 x 81,3 cm;
sygn. p. d.: C. MOLL;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Stanisław PODGÓRSKI (1882-1964)

159
Pejzaż olej, tektura; 37 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Podgórski
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

160
Staw leśny olej, tektura; 57 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR / KORECKI
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

161
Pejzaż, ok. 1905 olej, tektura; 5,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: I Trusz
Cena wywoławcza. 2 600 zł
Cena oferowana 2 500 zł

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

162
Stodoły [Opuszczona zagroda. Opuszczony dwór], 1903 olej, płótno; 17,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: W. Wojtkiewicz
Cena wywoławcza. 30 000 zł
Cena sprzedaży 42 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

163
Pejzaż z zakolem Dniepru olej, tektura; 19 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: Iw. Trusz
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

164
Droga w lesie, po 1950 olej, płótno; 60,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR/ KORECKI
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Władysław MALECKI (1836-1900)

165
Pejzaż, 1886? olej, płótno dublowane; 42 x 68 cm;
sygn. l. d.: W. Malecki 1886?
Cena wywoławcza. 64 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

166
Szach!, mat!, 1902 olej, płótno; 91 x 122 cm;
sygn. u dołu: J. C. Moniuszko A. D. 1902.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

167
Para w parku - Telimena i Tadeusz olej, płótno; 39,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: I. Moniuszko
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

168
Portret kobiety, 1923 olej, płótno, 73,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert Paris 1923
Cena wywoławcza. 12 000 zł