Nr katalogowy: 420

Eugeniusz MARKOWSKI (2012-2007)

Nr katalogowy: 420

Putto, 1979

olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. g.: E. Markowski, dat. p. g.: Warszawa 1979