Nr katalogowy: 435

Paweł PORADA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 435

Muzyk, 2014

olej, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: Paweł Porada / ~ 2014 ~ (ołówek)