Nr katalogowy: 405

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 405

Portret kobiety

akwarela, kredka, papier naklejony na tekturę; 21,2 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: TRudowicz