Nr katalogowy: 426

Kazimierz WILK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 426

Martwa natura z jabłkami, dzbanem i wachlarzem

olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: K.WILK