Nr katalogowy: 430

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

Nr katalogowy: 430

Odpalanie, 2014

olej, płótno; 76 x 76,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Bartłomiej/ Kownacki 2014 r./ „Odpalanie”