Nr katalogowy: 401

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Nr katalogowy: 401

Krocząca postać,1999

technika własna, akwarela, papier; 29 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: Beksiński’ 99