Nr katalogowy: 406

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 406

Macierzyństwo - Madonna z Dzieciątkiem?

akwarela, kredka, papier; 13,8 x 9,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T.Rudowicz