Nr katalogowy: 431

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

Nr katalogowy: 431

Bez tytułu, 2012

olej, płótno; 115 x 115 cm
sygn. dwukrotnie na odwrocie: Ziemowit Fincek, dat. 2012 oraz napis prof. Piotr Błażejewski