Nr katalogowy: 416

Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973)

Nr katalogowy: 416

Metro, 2012

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: CZAJ / KOW / SKI / 2012