Nr katalogowy: 425

Igor Alexejevitch NOVIKOV (ur. 1961)

Nr katalogowy: 425

Drabina Jakubowa, 1990

olej, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. i dat. monogramem wiązanym p. d.: 90 r/ AN I.