Nr katalogowy: 429

Andrzej SADOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 429

Wenecja - widok na wieżę kościoła San Maurizio, 1993

akryl, płótno; 50 x 73 cm;
sygn. i dat. w obrębie kompozycji p. d.: A.A. SADOWSKI 1993