Nr katalogowy: 417

Zenon KORYTOWSKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 417

Kompozycja abstrakcyjna, 1961

olej, płótno (struktura reliefowa zaprawy); 60 x 73 cm
sygn. i dat. p. g.: Z.KORYTOWSKI / 961