Nr katalogowy: 427

Ryszard SKUPIN (1930-2005)

Nr katalogowy: 427

Pejzaż

olej, płótno; 60 x 74 cm.
Na odwrocie napis autorski: Ryszard SKUPIN / POZNAŃ/ POLAND/