Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1887-1952)
Nr katalogowy103
Powrót z połowu, 1937
gwasz, tektura, 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S Jaxa / 1937
sygn. p. d.: S Jaxa / 1937
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Maria CZAYKOWSKA-KOZICKA (1878-1963)
Nr katalogowy105
Widok na wieżę Eiffla z placu przed Palais Chaillot, 1920
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 48 x 58 cm (w świetle ramy)
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy107
Sarny w zagajniku, ok. 1920
akwarela, tektura, 61,5 x 95,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: jFałat / Bystra
sygn. l. d.: jFałat / Bystra
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Nr katalogowy109
Pejzaż podgórski, 1937
akwarela, papier, 35 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski 2 paź. 1937.
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Nr katalogowy113
Przed lustrem
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Romuald REGUŁA (1894-1981)
Nr katalogowy115
Kąpiące się, 1925
olej, płótno, 131 x 97 cm;
sygn. p. d.: RReguła
sygn. p. d.: RReguła
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)
Nr katalogowy119
Portret kobiety, 1923
olej, płótno, 73,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert Paris 1923
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy122
Pejzaż z górskiego miasteczka, 1938
olej, płótno, 58 x 71 cm;
sygn. p. d.: j. Hrynkowski. 1938
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Nr katalogowy124
Wnętrze lasu, 1908
olej, płótno, 60 x 43 cm;
sygn. l. d.: WW (monogram wiązany) / 1908
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Nr katalogowy130
Park
olej, płótno, 49 x 65 cm;
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
17 500 zł
Leszek PIASECKI (1928-1991)
Nr katalogowy133
Pejzaż z Czorsztyna, 1955
olej, tektura, 34 x 24 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: L.Piasecki/ Czorsztyn lipiec / 1955
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Jerzy POGORZELSKI (1926-2003)
Nr katalogowy135
Pejzaż
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Pogorzelski
sygn. p. d.: Pogorzelski
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy138
Pejzaż o zachodzie słońca
olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)
Nr katalogowy141
Wiejski pejzaż z przydrożnym krzyżem,
ok. 1910
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
sygn. l. d.: J. Graczyński
olej, płótno, 85,5 x 139 cm;
sygn. l. d.: J. Graczyński
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Czesław WASILEWSKI (1875 - 1946/47)
Nr katalogowy145
Sanna
olej, płótno, 101 x 158 cm;
sygn. l. d.: Cz. Wasilewski 1926
Cena wywoławcza.
33 000 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy147
Zaporożec - studium, ok. 1873
olej, płótno, 63 x 54 cm;
sygn. u dołu: J CHELMOŃSKI
sygn. u dołu: J CHELMOŃSKI
Cena wywoławcza.
95 000 zł
Marceli Stanisław DOBROWOLSKI (1876-1959)?
Nr katalogowy149
Pejzaż z chatą, 1934
olej, sklejka, 25,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: M. DOBROWOLSKI 1934.
Cena wywoławcza.
3 900 zł