Erno ERB (1890-1943)

151
Boczny dziedziniec z krużgankiem Katedry Ormiańskiej we Lwowie, ok. 1925 olej, tektura, 37 x 52 cm;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

152
Natura, 1931 olej, płótno, 71 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski / 1931
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

153
Matka Boska Zielna, ok. 1930 olej, płótno naklejone na tekturę, 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

154
Ogród przed pałacem, 1968 olej, płótno, 60 x 50 cm;
sygn. l. d.: 8. 1968/ Kasper Pochwalski
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Teodor GROTT (1884-1972)

155
Widok na zamek w Ojcowie, ok. 1905 olej, płótno, 100 x 48 cm;
sygn. p. d.: Mal. T. Grott
Cena wywoławcza. 9 200 zł

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

156
Studium kobiety, 1902 pastel, papier żeberkowy, 37 x 37 cm;
sygn. p. d.: St. Wyspiański/ 1902
(data obecnie pod oprawą);
Cena wywoławcza. 500 000 zł

Józef UNIERZYSKI (1863-1948)

157
Pomona - Kobieta z tacą owoców, ok. 1935 olej, płótno, 80 x 84 cm;
sygn. p. d.: Unierzyski
Cena wywoławcza. 7 400 zł

Władysława DĄBROWSKA AUGUSTYNOWICZ

158
Martwa natura - Jarzyny, 1926 olej, sklejka, 55 x 67 cm;
sygn. l. d.: W. Augustynowicz. 926.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Adam HANNYTKIEWICZ (1887-1946)

159
Kwiaty w wazonie, ok. 1925 olej, płótno, 68,5 x 49 cm;
sygn. p. g.: AHannytkiewicz
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

160
Irysy w czarnym wazonie, 1946 olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z. Pronaszko.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

161
Portret lwowianki w czarnej sukni, 1912 olej, płótno, 105,5 x 79 cm;
sygn. p. d.: Leonard Winterowski / Lwów 1912
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

162
Oczekiwanie, ok. 1890 olej, deska mahoniowa, 21,5 x 16 cm;
sygn. l. d.: LBakalowicz
Cena wywoławcza. 20 000 zł

A. OBERLANDER

163
Portret mężczyzny olej, płótno, dublowane, 67 x 53 cm,
sygn l. d. (monogram wiązany) AO
Cena wywoławcza. 6 600 zł

G. BERGER, XIX w.

164
Portret mężczyzny, 1848 olej, płótno naklejone na płytę, 75,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: GBerger/ 1848
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Malarz nieokreślony polski, ok. poł. XVIII w.

165
Portret Krzysztofa Jundziłła marszałka powiatu grodzieńskiego olej, płótno dublowane, 110 x 86 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

166
Aleksandra Fiedorowna - córka Fryderyka Wilhelma III, żona Mikołaja I olej, płótno dublowane, 143 x 106 cm
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Bogusław SERWIN

167
Pole słoneczników wczesną jesienią - para obrazów
olej, płótno, 100 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: B. Serwin (każdy)
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Max HANEMAN (1882-1944)

168
Bazylika Grobu Pańskiego w Jerozolimie olej, płótno, 65,5 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: M. HANEMAN
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Ivan Fedorovitch SCHULTZE (1874/77-ok.1932)

169
Pejzaż z jeziorem o zachodzie słońca olej, tektura, 41 x 51,5 cm;
sygn. l. d.: I. F. Szulce/ 02 (cyrylicą);
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Vasili Ivanovitch SHUKHAEV (XIX/XX w.)

170
Pejzaż olej, płótno, 55 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: W. Szuchajew (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

171
Apollo i Dafne olej, płótno dublowane, 34,5 x 87 cm;
XVII / XVIII w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony,zachodnioeuropejski,XVIIw

172
Zuzanna olej, płótno, 130 x 97 cm;
na odwrocie napisy: Giorgione / (Barbarelli)
/ 1477 - 1511
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Malarz nieokreślony niderlandzki

173
Anioł zwiastujący pasterzom Narodzenie Pańskie; II poł. XVII w. olej, deska parkietowana, 88 x 130 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

201
Statuetka mężczyzny - rzeźba nagrodowa brąz, odlew patynowany;
Polska, 1939
Cena wywoławcza. 15 000 zł

202
Zwycięstwo - personifikacja kompozycja metalu patynowanego na brąz;
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)

203
Dziewczynka z kurczątkiem - Kurczątko brąz, odlew patynowany;
Warszawa, firma brązownicza „Br. Łopieńscy”;
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865-1956) - według

204
Portret Marii Comello, żony Juliana Fałata gips barwiony: podstawa na brąz,
głowa na ciemny oranż;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

205
Święta drewno lipowe, polichromowane i złocone, wys. 40 cm.
Śląsk lub Polska, ok. 1720-1750
Cena wywoławcza. 4 000 zł

206
Chrystus Zmartwychwstały (drzwiczki od tabernakulum)
drewno dębowe, bejcowane i politurowane,
okucia żelazne, Śląsk (?),1691
Cena wywoławcza. 2 700 zł

207
Krucyfiks Francja (?), Niemcy Północne (?),
4 ćw. XVII w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jan SAUDEK (ur. 1935)

301
Jakub fotografia barwna, druk,
papier, 34 x 26,5 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

302
Fotogram II/14 fotografia czarno-biała, brom,
papier, 30 x 40 cm
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Magdalena ABAKANOWICZ (ur. 1930)

303
Z cyklu: Katharsis, 1985 grafika (rytowanie w wosku),
papier, 63,5 x 48,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

304
Proletariusze wszystkich krajów litografia, papier,
68 x 50 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

305
Wielki skok miedzioryt, papier,
20,7 x 26,8 cm (odcisk płyty),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

306
Anima, 1985 linoryt, papier,
33 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Adam BRINCKEN (ur. 1951)

307
Gorący kamień, 1989 technika własna, papier,
39,8 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

308
Dance sacre, 1987 linoryt barwny, papier,
20 x 15 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

309
Studium drugie "Transcendencji", 1988 linoryt barwny, relief, papier,
16,5 x 14 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

310
Moja ziemia, 2000 litografia, papier,
50 x 65 cm (całość),
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

311
Apokalipsa, 1985 litografia, papier,
70 x 51 cm ( wymiary arkusza);
Cena wywoławcza. 700 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

312
Kompozycja ołówek, papier,
29,5 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

313
Kompozycja wielofiguralna kredka, papier różowy,
21 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

314
Projekt kostiumu do sztuki "Sen srebrny Salomei", 1938
kredka, papier,
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

315
Półakt kobiety flamaster, papier,
28,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Grzegorz Jan ISSAIEF (ur. 1953)

316
A.R.C.H.E. - Taniec, 2004 piórko, tusz, papier,
17,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

317
Skrzyneczka na przybory do czyszczenia butów, 1998
ołówek, papier, 20,7 x 29.5 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

318
Szkice dłoni, 1968 piórko, tusz, papier,
28,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 900 zł