Nr katalogowy: 109

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 109

Pejzaż podgórski, 1937

akwarela, papier, 35 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski 2 paź. 1937.