Nr katalogowy: 107

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 107

Sarny w zagajniku, ok. 1920

akwarela, tektura, 61,5 x 95,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: jFałat / Bystra