Nr katalogowy: 106

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

Nr katalogowy: 106

Pejzaż z Issoire, 1943

olej, tempera, papier, 26,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Issoire IX. 1943 Z. Cyankiewicz
/ La plaine de Issoirette