Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)

401
Rakiety akwarela, papier,
65,5 x 47,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Zdzisław SALABURSKI (ur. 1922)

402
Bez tytułu, 1958 akwarela, papier,
47 x 66 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

403
9 VIII 2001-02, 2001-2002 akwarela, ołówek, papier,
38 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

404
Bez tytułu, 1978 technika własna, tusz, papier,
30 x 39 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Marek OBERLANDER (1922-1978)

405
Kompozycja akwarela, papier,
42 x 29,2 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Małgorzata BRUSS (ur. 1960)

406
Bez adresu, 2009 akryl, technika własna, karton,
68,5 x 99 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Janina MUSZANKA-ŁAKOMSKA (1920-1982)

407
Wzloty akwarela, papier,
29,4 x 20,8 cm;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

408
Kompozycja olej, papier,
34 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 37 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

409
Cztery wykresy gór, 1986 olej, płótno,
100 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 12 700 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939 - 1998)

410
O świcie olej, płotno,
70 x 52 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

411
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970 olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

412
Bez tytułu, 1979 olej, płyta,
55 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

413
Polowanie na tura olej, płótno,
65 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

414
Statki na rzece olej, płótno,
60 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 52 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

415
Drzewa, 1989 akryl, płótno,
97 x 97 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

416
Kompozycja abstrakcyjna, 1961 olej, płótno,
116 x 131 cm;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Jan IWANIUK (1943-1992)

417
Osaczenie,1985 olej, płótno, 73 x 50 cm;
sygn.: J. IWANIUK 85
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

418
Kompozycja z półkolami olej, relief, płyta,
88 x 78 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

419
Faktura nr 18, 1978 akryl, tektura, 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: B. Kierzkowski;
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

420
Kwiaty w wazonie akryl, płótno,
60,5 x 51 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Elżbieta BORS (ur. 1935)

421
Jarzębina z owocami, 2011 olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. l. d.: ELŻBIETA BORS / 2011
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Judyta SOBEL (ur. 1924)

422
Pejzaż olej, płótno,
51 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

423
Nasza klasa i demony, 2012 olej, płótno, 130 x 130 cm;
sygn. l. g.: M. AŁASZEWSKI
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

424
Mojżesz gwasz, tusz, papier,
41,5 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

425
Portret kobiety, 1989 r. akryl, płótno,
110 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Irena GERARD DE FESTENBERG (ur. 1915)

426
Martwa natura, 1959 olej, płótno,
59 x 52 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

427
Płock, 1980 nr 183 z cyklu "Podróże autostopem" (cykl IX)
olej, płótno, 73,5 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

428
Miasto, l. 60 XX w. olej, płótno,
114,5 x 146 cm;
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Olgierd PIKIEWICZ (ur. 1971)

429
Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996 olej, collage, płótno,
100 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Janusz TARABUŁA (ur. 1931)

430
Plaża, 1969 olej, płótno,
78 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)

431
Głowa, 1990 olej, płótno,
90 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

432
Spotkanie, 2009 akryl, płótno,
73 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Grzegorz KALINOWSKI (ur. 1962)

433
Morze 2, 2008 olej, karton,
23 x 69 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tadeusz KUTERMAK (1909-1990)

434
Złote łany, l. 60 XX w. olej, płótno, 60 x 69 cm;
opisany na odwrocie (napis wtórny).
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

435
Łodzie olej, płótno,
47 x 62 cm;
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976)

436
Basen portowy, 2011 akryl, płótno,
40 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 2 100 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

437
P-3086-2009, 2009 akryl, płótno,
40,5 x 51 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

438
Bez tytułu, l. 90 XX w. olej, płótno, 38,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: T.SĘTOWSKI
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

439
Czarny łabędź akryl, płótno,
60 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

440
Młodzieniec z psem, 2004 tempera, płótno,
85 x 110 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

441
Inwazja kibli, 2007 olej, płótno,
150 x 201 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Grzegorz WNĘK (ur. 1974)

442
Maszyna 4, 2004 olej, płótno
200 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

443
Porcelanowy pałacyk z Sčvres, 2011 akryl, płótno,
80 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Radosław SOWIAK(ur. 1950)

444
Sen o Kazimierzu M., 2012 technika własna, akryl, płyta,
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward ŁAZIKOWSKI (ur. 1939)

501
Obiekt II, lata 80. drewno, płótno,
wys. 69 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

601
Wazon z motywem pejzażu Czechy, Klastersky Młyn, firma Johann Loetz;
2 dekada XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

602
Para wazonów Francja, St. Denis, Verrerie et Cristallerie
Legras i Cie; ok. 1900
Cena wywoławcza. 8 000 zł

603
Wazon Francja, Nancy, firma Émile Gallé, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł