Nr katalogowy: 129

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 129

Portret Bronisławy Malczewskiej, 1920

olej, płótno dublowane, 41 x 51 cm;
sygn. l. d.: J Malczewski / 1920