Nr katalogowy: 134

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 134

Wiejska zagroda, ok. 1915

olej, tektura, 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Setkowicz (ołówkiem)