Nr katalogowy: 143

Jerzy KOSSAK(1886-1955)

Nr katalogowy: 143

Drużba krakowski, ok. 1935

olej, sklejka, 39 x 48 cm (w świetle ramy)
sygn. p. d.: Jerzy Kossak