Nr katalogowy: 149

Marceli Stanisław DOBROWOLSKI (1876-1959)?

Nr katalogowy: 149

Pejzaż z chatą, 1934

olej, sklejka, 25,5 x 22 cm;
sygn. p. d.: M. DOBROWOLSKI 1934.