604
Wazon z motywem kwiatowym
Francja, Nancy?, firma Braci Daum?,
lata 1918-1925
lata 1918-1925
Cena wywoławcza.
2 500 zł
608
Wazon z konwaliami
Niemcy, Max Laeuger, realizacja autorska
w warsztatach ceramicznych w Kandern
(lub w Karlsruhe?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
610
Wazon - potiche,
ze stylizowaną dekoracją kwiatową
Holandia lub Niemcy, XIX w. (XVIII/XIX w.?)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
613
Tancerka - w typie art déco
Austria, Wiedeń, manufaktura Friedricha
Goldscheidera, okres Waltera i Marcela
Goldscheiderów, okres międzywojenny.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
615
Wilczur
Niemcy, Nymphenburg, model Theodora Kärnera,
1 ćw. XX w. - realizacja późniejsza
Cena wywoławcza.
1 400 zł
617
Szkatułka z odaliską
Polska, Bernard Wacław Szczeblewski
(1888-1965), XX w.
(1888-1965), XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
702
Kabaret do przystawek
Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik (WMF), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
850 zł
704
Cukiernica
Warszawa, firma nieznana; Słonim (obecnie Białoruś),
firma Wołkowyskiego, k. XIX/pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
706
Patera
plater (wtórnie srebrzony) nie sygnowany;
Niemcy?, pocz. XX w.
Niemcy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
850 zł
716
Buliera z podgrzewaczem
srebro próby 800; waga 1456 g.
Gdańsk, firma Stumph und Sohn, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 600 zł
718
Papierośnica
srebro próby 800, wnętrze złocone; waga 115 g.
Niemcy, ok. 1920
Niemcy, ok. 1920
Cena wywoławcza.
1 500 zł
802
Pierścionek złoty
masa całkowita wyrobu 4,180 g
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
806
Bransoleta złota art.-deco
złoto pr. 0,583, masa łączna wyrobu 40.500g,
Polska, lata 20-te XX w.
Polska, lata 20-te XX w.
Cena wywoławcza.
8 500 zł
808
Pierścionek złoty
złoto pr. 0,750,
masa łączna wyrobu 3,00 g
masa łączna wyrobu 3,00 g
Cena wywoławcza.
8 200 zł
810
Patera owalna
Austria, Wiedeń, Werkstätte Hagenauer Wien,
lata 20-30. XX w.
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Pierre Jules MÉNE (1810-1871)
Nr katalogowy812
Puchar myśliwski, z pokrywą
brąz patynowany, wkład z blachy mosiężnej;
Francja, 3 ćw. XIX w.
Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł