815
Dzwonek brąz odlewany;
Polska?, XVII w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

816
Moździerz z tłuczkiem Europa Środkowa, k. XVIII w. (tłuczek późniejszy).
Cena wywoławcza. 1 200 zł

817
Fajka z herbem Nieczuja Polska (Galicja?), ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

Ferdynand LEVILLAIN,Ferdynand BARBEDIENNE

818
Patera z Dionizosem brąz, częściowo złocony;
Francja, Paryż, lata 70-80. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

819
Dwie lampki nocne, zelektryfikowane Polska, w typie wyrobów warszawskiej
firmy Adolf Kummer; 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

820
Dwa tłoki pieczętne 1. herb Potockich - Pilawa; Śniatyń nad Prutem,
XVII w.(?);
2. Polska, Lwów?, XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

821
Zegar kominkowy Francja, Paryż, mechanizm firmy Honoré Pons,
2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

822
Zegar słoneczny Niemcy, Berlin, E. Petitpierre; k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

823
Zegar konsolowy Wiedeń, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

824
Zegar kominkowy Francja, Paryż, firma Honoré Pons,
po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

825
Plakieta pamiątkowa Polska, po 1920
Cena wywoławcza. 4 600 zł

826
Lampa gabinetowa, elektryczna Austria?, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

827
Gwiazda Orderu Orła Białego Polska, 1780-1795.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

829
Lampa naftowa Niemcy, Kolonia, pocz. XX w.; kominek - Huta Szkła
w Zawierciu, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

830
Żyrandol 6-ramienny, art deco Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

831
Bojowa szabla w oprawie karabelowej Styria - XVI/XVII w.; oprawa późniejsza -
Węgry lub Polska, XVIII w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

832
Szabla polska szeregowego kawalerii wz. 1934
Polska, Huta Ludwików, lata 30-te XX w.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

833
Szabla polska, oficerska, wz. 21, w pochwie
Polska, przełom lat 20. i 30. XX w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

834
Tkanina dekoracyjna, buczacka Buczacz , pracownia Artura Potockiego;
lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

835
Ikona - Matka Boska Włodzimierska, w ozdobnym kiocie
Rosja, Petersburg; złotnik Piotr Sawieliew Pietrow,
probierz Eduard Fiedorowicz Brandenburg; 1860.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

836
Ikona - św. Mitrofan Woroneski tempera na desce, złocenie; 35,3 x 31,5 x 3,5 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

901
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa sosna, orzech; fornir - orzech, mahoń;
Polska (?), ok. 1860
Cena wywoławcza. 2 200 zł

902
Para krzeseł klasycyzujących Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

903
Para postumentów-szafek w stylu klasycyzującym
sosna, mahoniowiec; fornir - czeczota brzozowa;
Europa Środkowa lub Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 9 300 zł

904
Sekretarzyk klasycyzujący buczyna; fornir - palisander; intarsje - brzoza (?);
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

905
Sekretera barokowa sosna, fornir - orzech, intarsje - gruszka, jabłoń,
orzech, jawor, okucia - stal, mosiądz;
Europa Środkowa lub Niemcy, 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 64 000 zł

906
Skrzynia - ława renesansowa orzech, intarsje - jasne drewno, z delikatnym
usłojeniem (bukszpan?);
Toskania (?), XVI / XVII w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

907
Szafa barokowa dębina, orzech, fornir - heban, dębina,
palisander, orzech;
Holandia (?), koniec XVII w.
Cena wywoławcza. 48 000 zł

908
Kredens w stylu secesyjnym dębina;
Polska, ok. 1900
Cena wywoławcza. 4 000 zł

909
Zestaw mebli złożony z sześciu krzeseł w stylu klasycystycznym
i eklektycznego stołu; Europa Środkowa,
krzesła - pocz. XX w., stół - XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

910
Komoda w stylu Ludwika Filipa sosna; fornir - mahoń;
Szwecja ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 000 zł

911
Serwantka w stylu neorokokowym sosna; fornir - mahoń;
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

912
Para foteli ze stolikiem w stylu empirowym; Europa Środkowa,
fotele - ok. 1 ćw. XIX w.;
stolik - 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

913
Fotel nożycowy w stylu renesansowym konstrukcja i snycerka - orzech; inkrustacje - kość;
Europa Zachodnia, Włochy Północne (Mediolan?),
ok. 1870
Cena wywoławcza. 14 500 zł

914
Szafa w stylu późno biedermeierowskim sosna; fornir - brzost;
Niemcy (?), około 1840
Cena wywoławcza. 13 000 zł

915
Sekretera w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna, dębina, jesion;
fornir - mahoń, czeczota orzechowa;
Europa Środkowa, Polska (?); 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

916
Szafka - postument w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1830-40.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

917
Komoda w stylu późno biedermeierowskim sosna; fornir - dębina barwiona na mahoń;
Europa Środkowa (?), ok. 1840-50
Cena wywoławcza. 5 700 zł

918
Szyfoniera w stylu klasycystycznym sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa (?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

919
Sekretera w stylu biedermeierowskim dębina, olcha, fornir -mahoń; intarsje - brzoza;
Europa Środkowa, Niemcy (?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 25 000 zł

920
Postument w stylu eklektycznym mahoń, tulipanowiec;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

921
Komoda w stylu klasycystycznym sosna; fornir - mahoń, czeczota orzechowa;
intarsja - brzoza; Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

922
Komplet mebli w stylu francuskiego art deco;
Europa Zachodnia, ok. 1920 - 1930
Cena wywoławcza. 26 000 zł