819
Dwie lampki nocne, zelektryfikowane
Polska, w typie wyrobów warszawskiej
firmy Adolf Kummer; 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
821
Zegar kominkowy
Francja, Paryż, mechanizm firmy Honoré Pons,
2 ćw. XIX w.
2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
832
Szabla polska szeregowego kawalerii
wz. 1934
Polska, Huta Ludwików, lata 30-te XX w.
Cena wywoławcza.
14 000 zł
836
Ikona - św. Mitrofan Woroneski
tempera na desce, złocenie; 35,3 x 31,5 x 3,5 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
902
Para krzeseł klasycyzujących
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
904
Sekretarzyk klasycyzujący
buczyna; fornir - palisander; intarsje - brzoza (?);
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
906
Skrzynia - ława renesansowa
orzech, intarsje - jasne drewno, z delikatnym
usłojeniem (bukszpan?);
Toskania (?), XVI / XVII w.
usłojeniem (bukszpan?);
Toskania (?), XVI / XVII w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
910
Komoda w stylu Ludwika Filipa
sosna; fornir - mahoń;
Szwecja ok. 1880
Szwecja ok. 1880
Cena wywoławcza.
4 000 zł
912
Para foteli ze stolikiem
w stylu empirowym; Europa Środkowa,
fotele - ok. 1 ćw. XIX w.;
stolik - 1 ćw. XX w.
fotele - ok. 1 ćw. XIX w.;
stolik - 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
914
Szafa w stylu późno biedermeierowskim
sosna; fornir - brzost;
Niemcy (?), około 1840
Niemcy (?), około 1840
Cena wywoławcza.
13 000 zł
916
Szafka - postument w stylu biedermeier
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowa, ok. 1830-40.
Europa Środkowa, ok. 1830-40.
Cena wywoławcza.
6 300 zł
920
Postument w stylu eklektycznym
mahoń, tulipanowiec;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
6 600 zł