Nr katalogowy: 148

Karol RUTKOWSKI (1885-1960)

Nr katalogowy: 148

Synagoga Tempel we Lwowie, ok. 1920

olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: KAROL RUTKOWSKI / LWÓW