Nr katalogowy: 112

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 112

Posiłek, ok. 1927

akwarela, papier, 36 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: l. Gotlieb