Nr katalogowy: 133

Leszek PIASECKI (1928-1991)

Nr katalogowy: 133

Pejzaż z Czorsztyna, 1955

olej, tektura, 34 x 24 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: L.Piasecki/ Czorsztyn lipiec / 1955