Nr katalogowy: 127

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 127

Portret śpiewaczki - studium, ok. 1896

olej, płótno naklejone na tekturę,
45,5 x 39,2 cm (forma podłoża)